Blitz

 Breaking News

Pa festë, pa fishekzjarre, i vetëm… Ditëlindja e Noizy-t erdhi dhe iku në heshtje!

Pa festë, pa fishekzjarre, i vetëm… Ditëlindja e Noizy-t erdhi dhe iku në heshtje!
September 28
10:01 2018

Ditën e djeshme reperi i njohur Noizy ka patur ditëlindjen dhe ka mbushur plot 32 vjeç. Por këtë vit, ndryshe nga çdo vit tjetër ai ka vendosur ta kalojë këtë ditë në heshtje.

Në postimet në Instagram, nuk kemi parë asgjë ndryshe nga ditët e tjera. Noizy ka qenë thjesht me shokët e tij duke u relaksuar. E vetmja gjë që nuk kanë munguar kanë qenë urimet nga ndjekësit dhe miqtë e tij në një postim në Instagram që Noizy shihet duke kërcyer.

 

 

View this post on Instagram

 

Ayy shok #LuckyLibra

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Edhe pse ne prisnim ndonjë surprizë, asgjë nuk ndodhi. Kjo na habiti paksa duke qenë se jemi mësuar të shohim festa e surpriza madhështore në raste të tilla, por reperi na doli jashtë parashikimeve.

Ose ndoshta ai thjesht nuk ka dashur të ndajë me ndjekësit në Instagram momente prej saj dhe ka dashur ta festojë në fshehtësi të plotë, edhe pse kjo sërish na duket paksa e çuditshme. /Blitz.al/

Share