Blitz

 Breaking News

Nuk ka më dyshime, Justin Bieber dhe Hailey tashmë zyrtarisht të martuar

Nuk ka më dyshime, Justin Bieber dhe Hailey tashmë zyrtarisht të martuar
October 02
14:28 2018

Lajmet se Justin Bieber dhe Hailye Baldwin janë martuar në fshehtësi janë plotësisht të vërteta. Është TMZ e cila e ka konfirmuar lajmin dhe ka shkruar se çifti i kanë dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tye në martesë në New York.

Ata i kërkuan avokatëve të kishin një kontratë martesore të rregullt por duke qenë se duhej disa ditë që të përgatitej vendosën të martoheshin pa një të tillë dhe si dëshmitar zgjodhën shokun e këngëarit, Josh Mehl.

Ata kanë një pasuri marramendëse dhe sigurisht brenda pak kohësh do t’i duhet të firmosin edhe një kontratë të rregullt. Gjithsesi burime për TMZ konfirmuan se ata do të organizojnë një ceremoni e cila sigurisht do të ishte një nga eventet më të rëndësishme në showbizzin botëror. /Blitz.al/

 

Share