Blitz

 Breaking News

Nuk fshihet më! Mariah Carey poston foto me të dashurin në vaskë

Nuk fshihet më! Mariah Carey poston foto me të dashurin në vaskë
February 15
14:16 2017

Data 14 shkurt duket si një garë mes personazhesh se cili prej tyre e ka festuar më mirë ditën e Shën Valentinit. Megjithatë na duhet ta pranojmë se Mariah Carey ka arritur të tërheqë vëmendje pas postimit të një fotoje ku shfaqet në vaskë me të dashurin e saj Bryan Tanaka. Nuk ka më të fshehta pasi çifti është duke ndarë disa momente intime, edhe pse bëhet fjalë për ditën e të dashuruarve.

 

Happy Valentine’s Day!! ? #happyvalentinesday #happy #moments #bubbles ??????

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Një ambient i ngrohtë, romantik, pranë një njeriu të cilin e do shumë, me dy gota shampanjë në duar, padyshim mund të quhet një Shën Valentin i mbushur me pasion dhe dashuri.  Këngëtarja nuk është mjaftuar me kaq, por ka postuar edhe disa foto të tjera, këtë herë e vetme në vaskë me një palë të brendshme ngjyrë argjendi.

“Gëzuar Shën Valentinin! #happyvalentinesdays #happy #moments #bubbles “, – ka shkruar ajo, shoqëruar nga  isa “emoticons” zemra./Blitz.al/

#happyvalentinesday #kisses ?

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

 

#happyvalentinesday ?❤️️?

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Share