Blitz

 Breaking News

Nuk do ta besoni por Amarda Toskën shumë shpejt mund ta shihni në gara me motorra

Nuk do ta besoni por Amarda Toskën shumë shpejt mund ta shihni në gara me motorra
September 25
16:38 2018

Amin jemi mësuar gjithmonë ta shohim si atë vajzën e ëmbël, gjithnjë klasike dhe positive në fytyrë dhe sjellje.

Por padiskutim që ndikimi i Ermalit është shumë i madh aq sa ai ka vendosur ta përfshijë bashkëshorten e tij në aventurat që deri dje ndoshta i bënte vetëm.

Një nga pasionet më të mëdha të moderatorit të “Xing me Ermal” janë motorrat dhe duket se që këtej e tutje do të jenë edhe të Amit.

Sot çifti i njohur, të veshur me veshjet e posaçme kanë shëtitur me motorr. Me Ermalin tashmë jemi mësuar dhe të gjithë shqiptarët e dinë se ai e ka qejf shpejtësinë dhe përpara çdo mjeti preferon motorrat por ajo që na surprizoi në këtë rast ishte Ami. /Blitz.al/

Share