Blitz

 Breaking News

Nuk do ta besoni me kë është në krevat Ledri!

Nuk do ta besoni me kë është në krevat Ledri!
September 03
14:41 2016

Ledri Vula është një nga këngëtarët e showbizz-it shqiptar i cili diskutohet shpesh në mediat sociale për sa u përket lidhjeve të tij.

Prej muajsh tashmë ai është në një marrëdhënie me Adela Sollakun, megjithatë jeta e tij private vazhdon të komentohet.

Me kë është zgjuar sot reperi Ledri Vula? Të gjithë ndoshta duhet të jeni duke menduar për ndonjë femër seksi, por jo.  Ashtu si edhe mund të shihet në foto, Ledri e ka kaluar natën me Ermal Fejzullahun. Ledri dhe Ermali janë prej kohësh miq të mirë dhe duket se me angazhimet nëpër koncerte u është dashur të kalojnë më shumë kohë së bashku, madje edhe të flenë në një dhomë.  Këngët me të cilat ata kanë bashkëpunuar janë shndërruar në hite, ndër të cilat mund të përmendim “Tavolina” dhe “Shko”./Blitz.al/

ledri Vula dhe Ermal Fejzullahu

Picture 1 of 1

Share