Blitz

 Breaking News

Noizy tregon “artilerinë e rëndë”! Oborri i tij apo dyqani i makinave luksoze?

Noizy tregon “artilerinë e rëndë”! Oborri i tij apo dyqani i makinave luksoze?
January 13
17:53 2017

Reperi Noizy njihet tanimë për jetën e tij të luksit dhe as nuk kursehet që ta shfaqë hapur atë në rrjete sociale apo dalje publike. Lidhur nga ky fakt, shpesh njerëzit aludojnë rreth makinave të Noizy-t, cilat modele ka ai edhe sa kushtojnë ato. Por në fakt këngëtari këtë herë ka vendosur që t’ua tregojë të gjithëve një herë e mirë “oborrin” e tij të shtëpisë, ku ka parkuar plot 5 makina luksoze, mes tyre edhe një “Ferrari”.

noizyy

“Pi*dhu ti, skuadra jote dhe makinat me qira që merrni! Oborri im duket si një kompani makinash me qira”, – ka shkruar Noizy përbri fotos, ndërkohë që komentet e ndjekësve kanë nisur menjëherë të lavdërojnë të preferuarin e tyre. /Blitz.al/

Share