Blitz

 Breaking News

Noizy i dedikon këngë Nora Istrefit? Këngëtarja ka diçka për të thënë!

Noizy i dedikon këngë Nora Istrefit? Këngëtarja ka diçka për të thënë!
December 22
11:39 2017

Ditën e djeshme Noizy ka publikuar këngën e tij më të re “Bora”. Në tekstin e saj ai ka përmendur disa prej këngëtareve shqiptare si Era, Rita Ora, Nora Istrefi. Kjo e fundit ka publikuar tekstin e këngës në Insta Story dhe ka theksuar frazën “seksi si Nora”.

Përbri saj Nora ka njoftuar se ka dalë kënga e Zin Zin dhe ka bërë një emoji. Rikujtojmë se pak kohë më parë kemi parë në rrjetet sociale një foto të Norës dhe Noizy-t.

Epo ku i dihet  pas kësja mbështetje të madhe ndoshta vjen ndonjë bashkëpunim./Blitz.al/

Share