Blitz

 Breaking News

Një femër gjysëm e zhveshur në makinë, ky është urimi i Majkut për veten në ditën e lindjes

Një femër gjysëm e zhveshur në makinë, ky është urimi i Majkut për veten në ditën e lindjes
November 27
15:25 2018

Majk përveç se një ndër reperët më të suksseshëm në vend njihet edhe për marrëdhëniet e tij të ndërlikuara me femrat. Ai sot feston ditëlindjen e tij dhe ka zgjedhur një mënyrë mjaft të veçantë për ta uruar veten .

Në profilin e tij zyrtar në Instagram reperi ka postuar nje foto të një femre afër makinës ku duket gjysëm  e zhveshur në pjesën e poshtme vetëm me tanga. Ai i ka bashkangjitur edhe një shkrim ku shprehet:

“Zoti më faltë për mëkatet dhe i uroj vetes gëzuar ditëlindjen”

 

View this post on Instagram

 

GOD forgive me for my sins , and happy birthday to me 🥂🙏🏻

A post shared by MAJK (@majkaveli) on

Majk vetëm pak kohë më u fol për një lidhje me Kejdën, tatuatoren fëmër në Shqipëri por të dy mohuan se ka një lidhje mes tyre dhe se ishin vetëm shokë.

Ndërkohë disa muaj më parë ai i dha fund lidhjes  me Melita Nushin vajzën e nënkryetarit të Komunës së Prishtinës me të cilin qëndroi i lidhur vetëm pak muaj.

Statusi aktual i Majkut pas fotos  së postuar në Instagram për ditëlindje duket të jetë: SINGLE. /Blitz.al/

 

Share