Blitz

 Breaking News

Një ditë e veçantë për Blendi Fevziun. Vajza e tij sot mbush 1 vit

Një ditë e veçantë për Blendi Fevziun. Vajza e tij sot mbush 1 vit
October 03
18:45 2016

Blendi Fevziu tregon, nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, se është një baba tepër i përkushtuar.

Tashmë jemi mësuar të shohim se çdo fundjavë gazetari poston foto me familjen e tij ose së fundmi foto me vajzën e vogël.

Sot për familjen Fevziu është një ditë shumë e veçantë pasi e vogla e tyre mbush 1 vit dhe ai ka vendosur t’i bëjë një surprizë.

Ai ka organizuar një festë në ambient të hapur dhe madje ka shpërndarë me fansat në Instagram disa prej momenteve dhe dekorit të kësaj feste.

Vogëlushes i urojmë gëzuar ditëlindjen!/Blitz.al/

blend               blendi

Share