Blitz

 Breaking News

Nicki Minaj nuk e ka ndërmend ta ndalojë sherrin me Cardi B dhe veprimi i radhës është ky

Nicki Minaj nuk e ka ndërmend ta ndalojë sherrin me Cardi B dhe veprimi i radhës është ky
November 30
22:49 2018

Duket se sherri mes repreve të njohura me famë botërore Nicky Minaj dhe Crdi B nuk do të ndalet. Nicki ka  marrë dy banakiere në klipin e saj të cilat kanë përgatitur një padi për Cardi B. Ata e akuzuan këtë të fundit se ka urdhëruar një sulm kundër tyre në lokalin ku ata punojnë.

Edhe pse Cardi B i ka hedhur poshtë këto pretendime vajzat kanë pas tyre mbështetjen e Nicki-t e kjo u provua edhe pasi u panë në klipin e saj “Good Form”.

Baddie Gi dhe Jade i janë shumë mirënjohëse reperes që ia dha këtë mundësi dhe shihen duke kërcyer së bashku me të. Kjo do të rrisë tensionet mes vajzave pas sherrit në javën e modës disa muaj më parë.

/Blitz.al/

Share