Blitz

 Breaking News

Në muajin e fundit të shtatzënisë, Zaimina një mami seksi për t’u patur zili

Në muajin e fundit të shtatzënisë, Zaimina një mami seksi për t’u patur zili
January 22
19:41 2018

 

Zaimina Vasjari është në ditët e fundit të shtatzënisë. Edhe pak kohë ka ngelur nga lindja e vogëlushes që do e bëjë nënë për herë të parë.

Vajza do të quhet Khloe dhe pak më parë mami Zaimina organizoi një baby-shower për të cilën u përfol shumë në media. Kudo këngëtarja dukej më në formë se kurrë e duhet thënë se gjatë shtatzënisë është komentuar shumë për trupin e saj.

Thonë se gjatë shtatzënisë gratë bëhen akoma edhe më të bukura e duhet ta pranojmë se shprehja merr tërësisht kuptim kur vjen puna tek Zaimina. Pak më parë ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, e veshur sportive  e ku duket fiks një mami më në formë se kurrë.  /Blitz.al/

Share