Blitz

 Breaking News

Ndarje? As që bëhet fjalë, Khloe Kardashian dhe Tristan në një foto familjare për Halloween

Ndarje? As që bëhet fjalë, Khloe Kardashian dhe Tristan në një foto familjare për Halloween
November 01
19:30 2018

Epo tashmë është e gjitha zyrtare pa asnjë dyshim: Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson as nuk janë ndarë dhe as e kanë në plan. Pavarësisht të gjithë thashethemeve që ata janë ndarë pas tradhëtisë së Tristan, ata duken shumë të lumtur dhe të bashkuar.

Ditën e djeshme, Tristan shpërndau disa foto të adhurueshme për të festuar Halloween.

Në foton e parë, ishte ai me vajzën e tyre True, ndërsa e dyta ishte një foto familjare ku të tre janë duke buzëqeshur.

Nuk ka më nevojë për aludime të tjera. Mesa duket marrëdhënia e Khloe me Tristan është aq e fortë dhe tolerante, sa kanë vendosur të kalojnë gjithçka së bashku. Por e vërteta e plotë pritet të zbulohet në episodet e reja të ‘Keepin up with the Kardashians’. /Blitz.al/

Share