Blitz

 Breaking News

Na vjen keq Kim! Era Istrefi e riktheu këtë trend para teje…

Na vjen keq Kim! Era Istrefi e riktheu këtë trend para teje…
September 28
13:19 2018

Kur vjen puna tek trendet të gjithë jemi sy e veshë! Kush e veshi e para, kujt i shkon më shumë, kush e krijoi këtë trend?

Tani do të flasim pikërisht për trendin: “Dollar Trench”, të cilin e ka krijuar Jeremy Scoot, stilisti i firmës së njohur “Moschino”. Ky është një trend i vitit 2001, ku Jeremy e stampoi tek atletet “Adidas” por  dukshëm është rikthyer edhe sot në veshje të ndryshme.

Image result for jeremy scott dollar trench

Fillimisht të veshurën me dollarë nga koka te këmbët na i riktheu këngëtarja e njohur Era Istrefi në një koncert në Dubai. Ajo kishte veshur një këmishë të shkurtër dhe një palë çizme të dizenjuara me 1 dollarë.

Por ditën e djeshme, të njëjtën veshje ja kemi parë edhe Kim Kardashian. Ajo ka qenë e ftuar në një festë dhe ka veshur një pardesy dhe çizme me të njëjtin dizenjo.

Por duhet ta themi që na vjen keq Kim, pasi ne këtë veshje na i kujtoi Era Istrefi para teje!/Blitz.al/

Appropriate attire: On Thursday Kim Kardashian dressed up to celebrate a friend's newfound wealth

Share