Blitz

 Breaking News

Moderatori i njohur bëhet pjesë e kastit të “Ocean’s Eight”

January 13
16:31 2017

 

 

"The Late Late Show with James Corden" -  James Corden takes over as host of THE LATE LATE SHOW on Monday, March 23 (12:37 - 1:37 AM, ET/PT) on the CBS Television Network. Photo: Art Streiber/CBS ©2015 CBS Broadcasting, Inc. All Rights Reserved

 

 

Nga “Carpool Karaoke”, moderatori i njohur James Corden do të ngjitet në skenën e Grammy Awards 2016 më 12 shkurt.

Sikur të mos mjaftonte kjo, Corden do të bëhet pjesë e kastit të aktorëve  të filmit “Ocean Eight”. Moderatori i “The Late Late Show” do të ketë një rol dytësor në film, të paktën kështu ka thënë regjisori Gary Ross nga “Warner Bros” dhe “Village Roadshow Pictures”.

Bashkë me  James, pjesë e filmit do të jenë edhe emra të njohur si: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Rihanna, Mindy Kaling etj.

Epo, ky vit pritet të jetë një “boom” i vërtetë për Corden. /Blitz.al/

 

Share