Blitz

 Breaking News

Modelja shqiptare, dedikim biznesmenit të njohur: “Je dashuria ime më e madhe”

Modelja shqiptare, dedikim biznesmenit të njohur: “Je dashuria ime më e madhe”
August 24
10:54 2017

Mund të ndodhë që në momentet kur nuk e pret të marrësh një dedikim aq të ëmbël sa të të mbushen sytë me lot. Me siguri këtë përjetim ka pasur edhe biznesmeni i njohur Mihal Delijorgji, i cili ditën e sotme ka marrë një dedikim publik nga vajza e tij, Niki.

Bukuroshja 21-vjeçare ka postuar në Instagram një foto të të atit dhe shkruan:

“Dashuria ime më e madhe”.

Kujtojmë se në një intervistë për emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës, modelja, e cila aktualisht është zhvendosur jashtë Shqipërisë, kur u pyet se ç’mendon i ati për modelingun u shpreh me shaka se do të bënte atë që i pëlqente dhe se ishte e adoptuar e jo vajza biologjike.

Epo, edhe prind birësues dhe dashuria numër 1, vetëm Niki mund të na e bënte këtë.

Ne shpresojmë që shumë shpejt t’i shohim atë e bijë bashkë në një foto… do të ishte gjëja më e bukur e ditës. /Blitz.al/

Share