Blitz

 Breaking News

Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë djali i saj

Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë djali i saj
November 16
13:18 2018

Modelja shumë e njohur shqiptare dhe imazhi i një numri të madh firmash botërore, Vivian Canaj, është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka ndarë vetë ajo me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram duke publikuar foton e dorës së vogëlushit që sapo e ka sjellë në jetë. Madje në dedikimin që ka shkruar bashkangjitur me foton, modelja zbulon dhe emrin e tij.

“15.11.2018 u bekuam me ndjesinë dhe dhuratën më të bukur në botë. Paç shkëlqimin e diellit çdo ditë të jetës shpirti i shpirtit tim Christian Meci”

/Blitz.al/

Share