Blitz

 Breaking News

Modelja e njohur shpërthen ndaj Angelina Jolie: “Ajo është një k*rvë!”

Modelja e njohur shpërthen ndaj Angelina Jolie: “Ajo është një k*rvë!”
May 04
10:53 2019

Modelja dhe biznesmenia e njohur Caprice Bourret nuk ka ngurruar të bëjë një deklaratë aspak të hijshme për aktoren Angelina Jolie. Bourret ka treguar se para disa vitesh ka ngrënë darkë me Brad Pit dhe Angelina Jolie, por kjo e fundit nuk i ka pëlqyer aspak.

Modelja pretendon se gjatë darkës Angelina e ka injoruar dhe ajo ka thënë:

“Kam ngrënë darkë me Brad Pitt dhe Angelina Jolie veç e veç, edhe pse nuk më kujohet nëse ata ishin të martuar ende në atë kohë. Brad ishte i mahnitshëm, shumë xhentil dhe u ndjeva mjaft mirë me të. Angelina ishte një kurvë, ajo nuk ka asnjë fjalë gjithë natën thjesht ndenji ulur duke parë diku”.

Më tej Bourret ka shtuar se Brad ka qenë më i përshtatshëm me ish bashkëshorten Jennifer Aniston sesa me Angelinën./Blitz.al/

Share