Blitz

 Breaking News

Mesazhet emocionuese të fëmijëve të Dritan Priftit, një vit nga largimi i parakohshëm i tij

Mesazhet emocionuese të fëmijëve të Dritan Priftit, një vit nga largimi i parakohshëm i tij
October 13
12:52 2018

Ditën e djeshme u bë një vit nga vdekja e ish ministrit Dritan Prifti i cili humbi betejën me një sëmundje të rëndë. Kanë qenë fëmijët e tij që e kanë përkujtuar babin e tyre me mesazhet prekëse në rrjetet përkatëse sociale.

“Çdo ditë unë shoh jashtë në botë dhe të shoh ty në çdo gjë që dhe kudo. Ti u bëre dita ime udhërrëfyese çdo natë dhe dielli im çdo ditë. Më mungon kaq shumë babi”- shkruan vajza e të ndjerit në Instagram.

Ndërkohë dhe djali bashkangjitur me foton e tij me të atin së bashku shkruan “Më i lumturi në botë në orehrin tënd ba! Më mungon pa fund çdo gjë e jotja”.

/Blitz.al/

Share