Blitz

 Breaking News

Megan Fox ndalon bashkëshortin të takojë djalin nga martesa e parë, flet nëna e tij!

Megan Fox ndalon bashkëshortin të takojë djalin nga martesa e parë, flet nëna e tij!
November 16
11:40 2018

Megan Fox është e martuar me aktorin e njohur amerikan Brian Austin Green dhe kanë tre fëmijë së bashku. Por rikujtojmë se aktori ka patur një martesë të mëparshme nga e cila ka një djalë 16 vjeç.

Ish bashkëshortja e tij Vanessa Marcil është shprehur se i biri nuk ka asnjë marrëdhënie me babain apo me vëllezërit, pas i ka larguar Meghan Fox.

“Nuuk kam kërkuar pension ushqimor për djalin dhe nuk  e kam ndaluar të takojë babin, por prej 5 vitesh ata vendosën ta eleminonin nga jeta e tyre pas këmbënguljes të Meghan”-ka thënë ajo.

Kjo tregon se marrëdhëniet mes dy vajzave nuk qenkan aspak të mira…/Blitz.al/

Related image

Share