Blitz

 Breaking News

Më në fund Skivi tregon të vërtetën e marrëdhënies me Sofia Kastriotin

Më në fund Skivi tregon të vërtetën e marrëdhënies me Sofia Kastriotin
July 15
22:13 2017

Disa kohë më parë u përfol se reperi i njohur i Babastars, Skivi ishte në një lidhje me Sofia Kastriotin, siç edhe u prezantuar si stërmbesa e heroit kombëtar.

Fillimisht ata nuk pohuan dhe as nuk e mohuan këtë lajm por tashmë që ka kaluar pothuajse një vit reperi ka vendosur të mos heshtë më. Në një intervistë për “Prive” ai ka thënë:

“Sa herë unë shoqërohem me një vajzë sikur edhe për një ditë, menjëherë mendojnë se jam në një lidhje. Me Sofin kam marrëdhënie shoqërore shumë të mira dhe e pres tani të vijë sepse kam kaluar shumë mirë kur erdhi në Kosovë”.

Duke nënkuptuar se mes tij dhe Sofias nuk ka patur asgjë më shumë veç se shoqëri./Blitz.al/

Share