Blitz

 Breaking News

Mc Kresha bëhet baba për herë të parë

Mc Kresha bëhet baba për herë të parë
June 08
15:05 2020

Reperi MC Kresha është bërë baba për herë të parë.

Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina janë bërë prindër të një vajze vetëm pak muaj nga kurorëzimi i martesës së tyre.

Këtë lajm e ka bërë të ditur babai i Erzinës përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“Mirë se erdhe në jetë Iza. Jeta yte qoftë e uruar nga ZOTI, veç me të mira, por edhe stuhitë e jetës kurrë mos të lakofshin.”- ishin fjalët e vjehrrit të këngëtarit duke konfirmuar edhe njëherë emrin e vajzës Iza, siç ishte përfolur edhe më parë.

Ky emër, ka kuptimin “Zoti është i përsosur” ose “Zoti është betimi im”.

Share