Blitz

 Breaking News

Mbrojti pornostaren Stormy Daniels në çështjen kundër Donald Trump, arrestohet avokati

Mbrojti pornostaren Stormy Daniels në çështjen kundër Donald Trump, arrestohet avokati
November 16
22:02 2018

Michael Avenatti, avokati i pornostares Stormy Daniels në cështjen e saj kundër Presidentit Donald Trump, është arrestuar pasi dyshohet për dhunë në familje. Kjo është bërë e ditur nga vetë policia e Los Angelosit.

Burime pranë TMZ shprehen se gjithçka ka të bëjë me një konfrontim fizik mes avokatit dhe një gruaje. Ai e ka mohuar kërkesën dhe është liruar më vonë vetëm pasi pagoi kushtin prej 50 mijë dollarësh.

Avokati përfaqëson pornostaren Stormi Daniels në çështjen e saj me Trump dhe pohoi se ajo dhe presidenti kanë pasur një marrëdhëni të shkurtë për të cilën Trump ofroi shuma të mëdha vetëm që mos të bëhej publike.

 

Share