Blitz

 Breaking News

Majk humb sensin e kohës…

Majk humb sensin e kohës…
January 10
17:56 2017

Këngëtarëve u ndodh shpeshherë të mbyllen me orë të tëra në studio për të krijuar projekte të bukura muzikore, të cilat do të tërheqin vëmendjen e publikut. Orët e gjata në këto ambiente bëjnë që ata ta humbasin edhe sensin e kohës.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me reperin e suksesshëm Majki, i cili mesa duket ka hyrë në studion e tij muzikore dhe ka harruar të dalë prej saj.

“E keni idenë sa është ora?”- shkruan ai në këtë postim që ka publikuar në Snapchat.

Mesa duket, hiti i radhës do të jetë i afërt, por le të presim…/Blitz.al

Share