Blitz

 Breaking News

Lori Hoxha tani edhe një “brand”?

Lori Hoxha tani edhe një “brand”?
October 06
17:17 2016

Lori Hoxha është përfolur gjithmonë për stilin e saj. Ajo ka një stil mjaft të veçantë dhe zgjedh të ketë në gardërobën e saj veshje nga marka shumë të njohura.

Ajo ka postuar në Instagram një foto në të cilën ka veshur një xhaketë  xhins me emrin e saj. Në pjesën e pasme të xhaketës shkruhet “Lor Lor” dhe bashkangjitur me këtë foto ajo ka shkruar në Instagram: “Në rast se e harroni”.

Kjo foto, përveç komplimenteve, është shoqëruar edhe me komente plot humor nga fansat e saj, të cilët i drejtohen duke i thënë: “Po humbe, gjendesh nga xhaketa”.

Kjo nuk është hera e parë që blogerja personalizon veshjet sepse edhe më parë ajo ka postuar foto me veshjet që mbanin emrin e saj. /Blitz.al/

loriii

 

Share