Blitz

 Breaking News

Lori Hoxha poston një foto të zakonshme, por ne na rrëmbeu vëmendjen diçka tjetër

Lori Hoxha poston një foto të zakonshme, por ne na rrëmbeu vëmendjen diçka tjetër
October 01
16:05 2018

Sa herë që Lori Hoxha poston një foto në Instagramin e saj ka diçka të veçantë. Nga veshja e deri tek look-u i saj që janë gjithmonë të ndryshme nga fotoja në foto.

Në postimin e radhës mbrëmë në darkë  ku ajo duket gati për të dalë në një të diele vëmë re prapa kurrizit të Lorit një dollap të madh të mbushur me këpucë. Ajo bashkangjitur fotos të cilën e ka postuar në Instastory shkruan: “Një kontroll i shpejtë i veshjes përpara se të dal”.

Në fakt ky kontroll Lori mund t’i ketë marrë pak kohë për të gjetur këpucët/sandalet pasi rafti është i tejmbushur nga lloje të ndryshme. Veshja e saj duket fantastike dhe si gjithmonë i rri shumë mirë trashigimtares së Top Channel.

Share