Blitz

 Breaking News

Lori Hoxha: Asnjë si ajo

August 21
09:55 2016

...

Picture 1 of 2

Gjatë qëndrimit të saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku është duke pushuar, Lori Hoxha ka ndjekur së fundmi edhe koncertin e Adele.

“No one like her” shkruan ajo përbri videos të publikuar në Instagram, duke lënë të kuptohet se e ka shijuar koncertin e këngëtares. Mesa duket, Sara i ka treguar Lorit se vërtet nuk ka tjetër si Adele, duke qenë se ishte para pak ditësh në koncertin e artistes britanike.

Lori Hoxha së bashku me të motrën, Sarën, e cila është në pritje të ëmbël, shpërndajnë herë pas here momente nga pushimet e tyre në SHBA. Përveç vizitave në zona turistike të ndryshme dhe përgatitjeve për të mirëpritur të voglin e familjes, ato kanë ndjekur edhe koncerte, referuar atij të Jennifer Lopez në Las Vegas. /Blitz.al/

no one like her

A video posted by L O R I | H O X H A (@lorihoxha) on

Tags
Share