Blitz

 Breaking News

Linda Halimi me sutjena, në koncertin e Rihanna-s

Linda Halimi me sutjena, në koncertin e Rihanna-s
May 18
23:40 2016

 

Këngëtarja Linda Halimi ka bërë të ditur mesditën e sotme se do të ndjekë live Rihanna-n në koncertin e saj në Philip Arena, Atlanta.

Ok, deri këtu asgjë për t’u habitur.
Por, ajo që na ka tërhequr vëmendjen ka qenë veshja, me të cilën Linda do të ndjekë yllin e muzikës Pop/RnB. Sigurisht, për të ndjekur një këngëtar live duhet të përgatitesh që të jesh në përputhje edhe me stilin e këngëtarit, prandaj Linda ka vendosur te veshë thjesht: sutjena.

Në një foto të postuar në rrjetet sociale, Halimi shfaqet me një palë sutjena prej dantelle, ngjyrë të zezë dhe shkruan: “Drejt stadiumit për të parë Rihanna-n live”.

Ajo ka premtuar edhe një “live stream” të koncertit të RiRi-t, prandaj të gjithë tek profili i Lindës. Go! Go!

FB_IMG_1463607132438

Tags
Share