Blitz

 Breaking News

Lamar Odom flet pas divorcit me Khloe Kardashian: “Dua që gruaja ime të rikthehet”

Lamar Odom flet pas divorcit me Khloe Kardashian: “Dua që gruaja ime të rikthehet”
January 13
13:15 2017

Në dhjetor është finalizuar divorci i Khloe Kardashian me ish- lojtarin e NBA, Lamar Odom.

Por pas kësaj, ai ka thënë se Khloe do të jetë pjesë e jetës së tij edhe në të ardhmen. Odom ka bërë një video që ia kanë kërkuar mjekët e tij dhe madje është pyetur: Çfarë do të doje të riktheje në jetën tënde?

Ai është menduar paksa dhe ka thënë: “Sinqerisht unë dua që gruaja ime të rikthehet”.

Odom dhe Khloe janë ndarë zyrtarisht më 17 dhjetor dhe tani mbajnë statusin e beqarit, por ish-basketbollisti shpreson ende se mund të ketë një ribashkim./Blitz.al/

Share