Blitz

 Breaking News

Lajm i keq! Dakota Johnson do të heqë dorë nga skenat erotike

Lajm i keq! Dakota Johnson do të heqë dorë nga skenat erotike
January 13
18:45 2017

Nëse edhe ju jeni një fans i filmit “50 Shades of Grey” dhe po prisni me padurim “50 Shades Darker” që do të transmetohet premierë në 14 shkurt në kinematë botërore, me shumë mundësi ju intereson çdo lajm lidhur me Dakota Johnson, aktoren kryesore të këtij filmi.

Në një intervistë për “Vogue”, aktorja ka pranuar se skenat erotike të filmit i kanë pëlqyer dhe se ajo është munduar t’i sjellë ato te publiku sa më natyrale dhe të vërteta. Megjithatë, ajo ka treguar një sekret se pas disa vitesh, kur gjoksi i saj të nisë të bjerë, Dakota do të heqë dorë nga skenat erotike, sepse nuk do të dëshironte kurrë që të luante në një film ku ka skena erotike dhe ajo të ishte e veshur.  /Blitz.al/

Share