Blitz

 Breaking News

Lady Gaga “zbulon” unazën me vlerë 400 mijë dollarë që i dhuroi i fejuari

Lady Gaga “zbulon” unazën me vlerë 400 mijë dollarë që i dhuroi i fejuari
October 17
13:25 2018

Më në fund, këngëtarja e njohur Lady Gaga ka pranuar se është fejuar zyrtarisht me agjentin Christian Carino. Fillimisht ajo ka falenderuar të fejuarin e saj në 25-vjetorin e “Elle” dhe më pas ka treguar diamantin ngjyrë rozë që mban në gisht.

Unaza e fejesës së Gagës kushton 400 mijë dollarë, është safir rozë 6-7 karat, me një diamant 3-4 karat. Këngëtarja, tashmë edhe aktore e shumëpëlqyuer ka pranuar fejesën, duke iu drejtuar Carinos si i fejuari i saj, gjatë fjalimit në këtë festë.

Rikujtojmë se Lady Gaga ka qenë e fejuar edhe me Taylor Kinney, me të cilin qëndroi rreth 5 vite. /Blitz.al/

Share