Blitz

 Breaking News

Lady Gaga mori një vendim për ish të dashurin dy muaj pas ndarjes dhe të gjithë janë dakord

Lady Gaga mori një vendim për ish të dashurin dy muaj pas ndarjes dhe të gjithë janë dakord
April 26
20:53 2019

Lady Gaga dhe Christian Carino i dhanë fund fejesës së tyre vetëm dy muaj më parë por siç duket shumë problem i kanë dalë këngëtares pas  ndarjes.

Ajo është detyruar të marr një vendim të cilin e kanë konsideruar drastik. Ajo i ka thënë Christian-it që mos ta kontaktojë më sepse sipas Cosmopolitan ajo ishte ndjerë e besdisur nga ish i dashuri.

Si arsye të ndarjes flitet se ishte xhelozia nga ana e partnerit të këngëtares por edhe tentativat e tij për ta larguar Gaga-n nga puna dhe karriera e saj. Rrethi shoqëror i këngëtares gjithashtu nuk e pëlqenin sepse sipas tyre ai nuk e trajtonte mirë atë.

/Blitz.al/

 

 

 

 

Share