Blitz

 Breaking News

Ky detaj konfirmon se Armina është zyrtarisht pjesë e familjes Berisha

September 23
13:09 2016

...

Picture 1 of 2

Prej disa kohësh është përfolur për marrëdhënien e Armina Mevlanit me familjen e të dashurit të saj Shkëlzen Berisha, që duket se së fundmi është stabilizuar.

Blogerja është duke ndjekur Javën e Modës në Milano, por këtë herë nuk ka shkuar vetëm. Supozohet që Armina ka shkuar me “supermbesën”, Dasara Malltezi.

Armina dhe Dasara kanë postuar foto nga Milano. Pra, Dasara ka shkuar për të ndjekur Javën e Modës me nusen e dajës.

Kjo na bën të mendojmë se marrëdhëniet e Arminës me familjen e Shkëlzenit janë aq të mira sa ajo po shoqërohet me mbesën e tij. Madje mund të themi se blogerja është zyrtarisht pjesë e familjes Berisha./Blitz.al/

Share