Blitz

 Breaking News

Kush tha që pasi bëhesh prind jeta në çift nuk është e njëjtë? Enrique Iglesias i sqaron të gjitha

Kush tha që pasi bëhesh prind jeta në çift nuk është e njëjtë? Enrique Iglesias i sqaron të gjitha
October 11
10:46 2018

Shumë prindër tregojnë se pasi bëhen me fëmijë jetë e tyre sentimentale ndryshon, madje ata kryejnë marrëdhënie seksuale më pak se dikur. Por këngëtari i njohur Enrique Iglesias ka treguar të kundërtën e saj.

Enrique dhe partnerja e tij Anna Kournikova janë bërë prindër të dy binjakëve dhjetorin e kaluar, e tashmë këngëtari ka treguar në një intervistë se si ka ndikuar prindërimi në jetën e tyre në çift.

Image result for enrique iglesias anna and children

Ai ka treguar se marrëdhëniet seksuale nuk janë pakësuar dhe më tej ka shtuar:

“Ndoshta bëjmë më shumë sesk tani se kurrë më parë!”

Pra, le ti lejmë mënjanë mitet që seksi nuk është i njëjtë pasi bëhesh me fëmijë./Blitz.al/

 

Share