Blitz

 Breaking News

“Kur vjen Luana Vjollca shkëlqen Top-i”, aktori i “Portokallisë” ka një dedikim për moderatoren

“Kur vjen Luana Vjollca shkëlqen Top-i”, aktori i “Portokallisë” ka një dedikim për moderatoren
April 06
19:08 2019

Ai është një ndër aktorët e Portokallisë më të komentuar të momentin. Kjo për shkak se ka qenë mjaft aktiv në rrjetet sociale e ndonjëherë duke provokuar edhe lajme të ndryshme. Sot ai ka postuar një foto me Luana Vjollcën  dhe na ka bërë përshtypje mënyra se si e quan ai moderatoren e njohur.

“Kur vjen Luana Vjollca shkëlqen Top-i! Mirëse u riktheve imazhi i ‘TCH’! Ça të them më shumë për ty! Tani më ke një qokë borxh!”- shkruan Rezarti.

Ndërkohë nuk mund të mungonte edhe një përgjigje nga Luana: “Njësh je”,  – ka komentuar ajo, që mesa duket  i është rikthyer përsëri projekteve të televizionit pas disa muajve pushime.

Share