Blitz

 Breaking News

Ku ndryshon Panucci nga De Biasi, Presidenti Duka ka një përgjigje…

Ku ndryshon Panucci nga De Biasi, Presidenti Duka ka një përgjigje…
October 13
21:43 2018

Kombëtarja shqiptare nuk është në formës e saj më të mirë dhe për këtë akuza të shumta kanë ardhur në drejtim të tranjerit Panucci. Ky i fundit ndryshe nga tranjeri i mëparshëm De Biasi është natyrë më impulsive dhe shpeshherë indiferent ndaj mediave por edhe i drejtëpërdrejtë.

Sonte në “Shiko Kush Luan”  i ftuar  ishte Presidenti Armando Duka i cili është pyetur nga Luana se ku ndryshon tranjeri Panucci nga Gianni De Biazi dhe përgjigja ka qenë e menjëhershme:

“De Biasi ishte më diplomat ndërsa Panuçi është më i drejtëpërdrejtë”.- tha ai.

Në fakt tashmë e kemi vënë re të gjithë këtë sepse ndryshimi është i madh mes tyre.

Share