Blitz

 Breaking News

Kristen Stewart në një lidhje të re?!

Kristen Stewart në një lidhje të re?!
October 06
10:05 2016

Kristen Stewart është parë ditën e hënë në shoqërinë e ish-të dashurës së Cara Delevingne. Vajzat janë shfaqur së bashku në premierën e Festivalit të Filmit New York, “Certain Women”.

Pas premierës ato janë shfaqur në shoqërinë e njëra-tjetrës  në New York duke nxitur thashethemet se mes tyre ka nisur një lidhje.

St. Vincent, emri i vërtetë i të cilës është Annie Clark, ka qenë në një lidhje më herët me modelen Cara Delevingne dhe ndarja e tyre u konfirmua pak javë më parë, ndërsa Kristen prej kohësh nuk është parë në krah të regjisores Alicia Cargile. /Blitz.al/

foto1 foto2 foto3

Share