Blitz

 Breaking News

Konflikt mes mikeshash, ja reagimi i Zajmina Vasjarit

Konflikt mes mikeshash, ja reagimi i Zajmina Vasjarit
January 10
19:32 2017

Mediat online kanë shkruar sot për një prishje miqësie mes dy vajzave seksi, Zajmina Vasjarit dhe Morena Tarakut.

Por Zai nuk e ka lënë me kaq këtë thashethem dhe menjëherë ka reaguar në rrjetet sociale për këtë lajm të pavërtetë. Ajo ka postuar një foto me një gotë verë kushtuar mikeshës së saj, ish- Miss Kosovës, Morena Taraku.

“Për ty, zemra ime!”- shkruan këngëtarja seksi mbi këtë foto që ka postuar në Insta Story.

Pas kësaj fotoje besojmë se nuk ka më vend për komente…/Blitz.al

 

Share