Blitz

 Breaking News

Kledi Kadiu: Ti më ndryshove jetën…

Kledi Kadiu: Ti më ndryshove jetën…
January 13
09:51 2017

Balerini i njohur Kledi Kadiu ka bërë një dedikim shumë emocionues për vogëlushen e tij.

Ditën e djeshme vajza e tij, Lea festonte një vjetorin e saj dhe sigurisht babai Kledi ka diçka shumë speciale për ti thënë. Ai ka postuar në llogarinë e tij në Instagram një foto të saj ku së bashku me urimin e ditëlindjes shkruan:

“Për ty që më ndryshove jetën. Gëzuar ditëlindjen vogëlushja ime!”

Lea është vajza e vetme e balerinit dhe ardhja në jetë e saj ka qenë një ndryshim për jetën e tij. Duke parë llogarinë e tij në rrjetet sociale, shohim se Kledi nuk poston shpeshherë foto të vogëlushes, por ato pak foto i ka me një dedikim të veçantë./Blitz.al/

kledi

Share