Blitz

 Breaking News

Klea Huta ka një urim special për vëllain e Elgitit dhe mesa duket gjërat janë bërë serioze

Klea Huta ka një urim special për vëllain e Elgitit dhe mesa duket gjërat janë bërë serioze
November 02
16:44 2018

Moderatorja e njohur Klea Huta dhe kantautori Elgit Doda  pasi pranuan publikisht lidhjen e tyre me anë të një fotoje në Instagram nuk kanë nguruar të postojnë çaste me njëri-tjetrin dhe kanë treguar se janë shumë të dashuruar.

Duket se gjërat tashmë janë serioze dhe çifti janë njohur edhe me familjarët e njëri-tjetrin. Ka qenë Klea e cila në një postim në Instagram ka uruar për ditëlindje vëllain e Elgitit dhe e ka konsideruar si kunatin e saj.

“Edhe 1oo kunati më i majr prej krejtve” – shkruan moderatorja dhe i ka bashkangjitur edhe një foto të tij.  Laerti  ngjan shumë me Elgitin edhe pse është më i vogël në moshë.

Vetëm pak ditë më parë çifti ka festuar 2-vjetorin e lidhjes, dhe ne i urojmë edhe shumë vite të tjera së bashku. /Blitz.al/

 

 

Share