Blitz

 Breaking News

Klaudia Pepa ka një lajm për ju

Klaudia Pepa ka një lajm për ju
July 24
18:26 2016

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa, ka një lajm për të gjithë ndjekësit e saj. Pavarësisht se nuk arriti të fitonte “Amici”-n, duke siguruar vetëm 48% të votave, prapëseprapë Klaudia po e vijon në Itali karrierën e saj.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, balerina shqiptare bën me dije se do të hapë shkollën e saj të baletit në Itali. E entuziazmuar për këtë arritje, ajo kërkon që ndjekësit e saj të dashur ta ndihmojnë duke i sugjeruar versionet e tyre për emrin e kësaj shkolle.

“Së shpejti do të hap shkollën time të baletit në Itali. Kam nevojë për ju që të më kshilloni për emrin e shkollës. Pres sugjerime nga ju, puthje.”, shkruan ajo në gjuhën shqipe dhe atë italiane.

klp

Tags
Share