Blitz

 Breaking News

Kjo video e Xhensilës teksa tremb Besin, do t’ju shkrijë së qeshuri

Kjo video e Xhensilës teksa tremb Besin, do t’ju shkrijë së qeshuri
November 29
11:24 2018

Tashmë nuk është hera e parë që këngëtarja e njohur Xhensila Myrteza arrin t’i bëj disa video në formën e rrengjeve bashkëshortit të saj aktorit të humorit Bes Kallaku. Ajo mbrëmë ka postuar një të tillë në Instastory në të cilën shihet duke trembur Besin që është mjaft i rehatuar në divan.

Ata ndodhen jasht vendit për një koncert për festat e Pavarësisë dhe Xhensila ka shkuar nga dhoma e saj në ambjentin ku po qëndronte Besi. Ai ishte i shtrirë dhe këngëtarja me një të bërtitur ka bërë që Besi të ngrihet me sekonda.

“Ik re ik, ik mos le nam fike atë”- shprehet Besi teksa duket pak i acaruar nga shakaj ndërsa Xhensila nuk ndalet së qeshuri.

Në fakt këto video janë të ndërsjellta sepse shpeshherë edhe Besi bën të njëjtën gjë me Xhensilën.

/Blitz.al/

 

 

Share