Blitz

 Breaking News

Këto personazhe publike nuk do të rriten kurrë…

Këto personazhe publike nuk do të rriten kurrë…
August 12
13:20 2017

Me kalimin e viteve na pëlqen shumë të kthehemi pas në kohë për të kujtuar momente nga fëmijëria jonë. Kur jemi të vegjël vdesim të na trajtojnë si të rritur, ama kur rritemi ndodh e kundërta.

Ja për shembull, përpara se të mësonim notin të gjithë kemi pasur nevojë për ndihmën e një të afërmi apo të ndonjë dysheku uji ose kamerdare. Këto të fundit duket se janë kthyer shumë në modë dhe atyre nuk u kanë rezistuar as personazhet tona publike.

Nëse u hedh një sy rrjeteve të tyre sociale sheh që fotot me kamerdare janë shumë të pëlqyera edhe për personazhet tona./Blitz.al

Rozana Radi

Rudina Magjistari

Jonida Maliqi

Jon Gjebrea

Sara Hoxha

Olti Curri

Share