Blitz

 Breaking News

Kesha bën tatuazh një balenë. Ç’kuptim ka ajo për të?

Kesha bën tatuazh një balenë. Ç’kuptim ka ajo për të?
January 11
16:30 2017

Këngëtarja gjithmonë ka treguar se i pëlqejnë shumë ngjyrat dhe nuk i përdor ato vetëm në veshje, por edhe në tatuazhe. Vitin e kaluar Kesha ka bërë një balenë Narwhal  tatuazh dhe këtë vit ka bërë të njëjtën gjë. Faktikisht këtë herë ka pikturuar në trupin e saj një Orka me ngjyra.

Ajo ka postuar këtë foto në Instagram dhe shkruan: “Balenat janë duke mbuluar ngadalë të gjithë trupin tim”.

Kesha ka treguar se ka një dashuri të madhe për kafshët nënujore dhe kjo është arsyeja që ka vendosur të zgjedhë balenat si tatuazh./Blitz.al/

capture

Share