Blitz

 Breaking News

Këngëtarja shqiptare nuk ndalet , foto provokuese aty ku nuk e prisni

Këngëtarja shqiptare nuk ndalet , foto provokuese aty ku nuk e prisni
January 14
13:45 2018

Ajo është njohur gjithmonë si një ndër këngëtaret më pa komplekse të skenës shqiptare e cila ka eksploruar gjithmonë në veshje e në muzikë. Bëhet fjalë për Ledina Çelon e cila ditët e fundit ndodhet me pushime me bashkëshortin e saj dhe dy fëmijët në një nga ishujt ekzotik ku ka plazh gjithmonë në çdo periudhë të vitit.

Duket se atë nuk e ndalojnë vitet që kalojne e as fakti që tashme ka statusin e nënës. Ledina ka publikuar disa fotot tepër provokuese në Instagramin e saj ku ka nxjerrë në pah edhe njëherë format perfekte që ajo ka. E veshur me rroba plazhi ajo ka pozuar ngjitur me një tub që i ka bërë në fakt fotot edhe me provokuese dhe të nxehta. /Blitz.al/

 

Share