Blitz

 Breaking News

Këngëtarja e njohur 50 vjeçare publikon klipin e ri, shfaqet më sensuale se kurrë

Këngëtarja e njohur 50 vjeçare publikon klipin e ri, shfaqet më sensuale se kurrë
October 15
20:48 2018

Kylie Minogue publikoi albumin e saj të ri në Shkurt, të cilin e pasuroi ditën e sotme me një videoklip të këngës “Music’s too sad without you”.

Ajo shfaqet në një sfidë të hapur me moshën, sepse askush nuk do ta besonte që është 50 vjeç. Sensuale me një fustan mëndafshi, ajo performon në karriget e një teatri bosh. Makijazhi i saj është thuajse perfekt me “smokey eye” dhe konturin që vë në pah tiparet e saj më të bukura.  Edhe me veshjet e tjera, ajo pasqyron elegancë që mesa duket nuk njeh moshë.

Klipi ka marrë shumë komente pozitive dhe Kylie vazhdon të shijojë suksesin e saj në turne nëpër botë. /Blitz.al/

Share