Blitz

 Breaking News

Këngëtari shqiptar sapo na konfuzoi me rrëfimin e tij: ‘’Do të doja të kaloja një natë me Bleonën’’

November 17
12:03 2018

Bleona Qereti është një këngëtare mjaft e dashur për publikun, por veç kësaj ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me pamjen.

Këngëtari i njohur, Gena ka bërë një deklaratë lidhur me këngëtaren që ndoshta nuk e prisnim fare. Ai ka qenë i ftuar në emisionin “Mirage’’, ku është vendosur para një zgjedhjeje.

Gena duhet të zgjidhte mes Bleona Qereti dhe Zaimina Vasjarit, se me cilën prej këngëtareve do të donte të kalonte një natë.

‘Do të më pëlqente ta kaloja me Bleonën sepse është shumë seksi’- është shprehur këngëtari.

Bleona ke ndonjë gjë për ti thënë Genës pas kësaj deklarate?/blitz.al/

Share