Blitz

 Breaking News

Këngëtari shqiptar: “Po përpiqem të jem si Johnny Depp”

January 10
10:23 2017

5454

 

Albert Stanaj është kthyer në një nga shqiptarët më të njohur në Londër dhe Hollywood në shumë pak kohë për shkak të zërit të tij të mrekullueshëm dhe ka arritur që të tërheqë vëmendjen e shumë yjeve të njohur, si Drake, Jimmy Fallon, Justin Timberlake, Jamie Foxx, Kim Kardashian, Chris Brown, Zendaya, Selena Gomez, Justin Bieber etj.

Së fundmi, ai ka postuar në llogarinë e tij zyrtare në Instagram një foto ku përveçse shfaqet mjaft tërheqës, shkruan: “Duke u përpjekur të jem një Johnny Depp i ri”.

Nuk e dimë nëse kjo nënkupton se Stanaj po tenton të futet edhe në fushën e aktrimit apo është thjesht një dixhiturë që tregon se i riu po përpiqet të jetë aq “cool” sa aktori i njohur  Depp.

Gjithsesi, Alberti është një nga potencialet më të mëdha që Hollywood-i mund të ketë parë për sa i përket muzikës. /Blitz.al/

 

544555

Share