Blitz

 Breaking News

Kendall Jenner poston në Instagram foton që nuk pranoi “Vogue”

Kendall Jenner poston në Instagram foton që nuk pranoi “Vogue”
August 25
14:34 2016

Kendall Jenner do të jetë në kopertinën e Vogue në shtator por jo çdo gjë ka shkuar siç duhet. Ajo ka patur një debat dhe është zemërur sepse Anna Wintour nuk ka pranuar një nga fotot e saj.

Kendall, këtë foto e ka postuar në Instagram dhe ju ka treguar fansave të saj se ka qenë një ndër foto që “Vogue” e anashkaloi dhe nuk dëshironte ta vendoste. Pavarsisht se në “Vogue” ka patur foto të përafërta të modeleve të tjera me atë të Kendall ata nuk e kanë pranuar./Blitz.al/

3784C44700000578-3755078-image-m-65_1471974164116

 

Share