Blitz

 Breaking News

Kastro Zizo na kthen pas në kohë me këtë foto që prej 1997-s. Zbulon sekretet e “jetës së natës”

Kastro Zizo na kthen pas në kohë me këtë foto që prej 1997-s. Zbulon sekretet e “jetës së natës”
January 13
15:32 2017

Kastro Zizo është një prej personazheve më tip në showbiz-in shqiptar dhe ai shpesh ka dëshirë që ndjekësit e tij t’i bëjë pjesë të momenteve të rëndësishme që kalon nëpërmjet postimeve në Instagram.

klevis

Ndonëse në shumicën e rasteve ai poston fotografi nga përditshmëria dhe momente gazmore, këtë herë është kthyer pas në kohë, pikërisht në vitin 1997, duke treguar një moment nga jeta e tij e atëhershme. Kastro adoleshent ka postuar një fotografi pranë një vajze në një disko të famshme të asaj kohe. “Disko Refleksion 1997. Në ditëlindje kur pinim birra dhe bëheshim tapë. P.S: Sapo po dilnin mustaqet!” – ka shkruar Kastro përbri fotos.

/Blitz.al/

Share