Blitz

 Breaking News

Justin fshiu Instagram-in. Po fotot ku do t’ia shohim? Ellen ka një zgjidhje

Justin fshiu Instagram-in. Po fotot ku do t’ia shohim? Ellen ka një zgjidhje
August 17
15:16 2016

Ditën e djeshme, Justin Bieber fshiu profilin e tij në Instagram si pasojë e komenteve fyese të fansave dhe “luftës” me Selena Gomez.

Po fotot e nxehta e seksi të Justin ku do t’i shohim?

Këtu na vjen në ndihmë Ellen DeGeneres. Ajo ka postuar në Instagram një foto të Bieber-it duke vrapuar pa bluzë në bregdet dhe shkruan: “Tani që Justin Bieber fshiu Instagram-in e tij, kjo do të jetë faqja ekskluzive për foto e reja të Justin”.

Dihet që Justin dhe Ellen kanë një miqësi shumëvjeçare me njëri- tjetrin, prandaj ajo që moderatorja ka shkruar mund të jetë plotësisht e vërtetë.